5 Типів Подруг, які Вам Дійсно Потрібні

Для того, щоб робити дещо більше, ніж просто виживати, нам потрібні хороші друзі, які підштовхують нас до розвитку. “В лиху годину пізнаєш людину.” Тому ваша подруга несе відповідальність за те, щоб витягнути вас з життєвої халепи.

Настав час провести ревізію людей, яких ви завжди повинні тримати поруч. І ось п’ять типів подруг, які важливі для вашого розвитку.

1. Врівноважена і поміркована
Ця подруга завжди буде вашим здоровим глуздом. Вона аналізує проблеми та знаходить найкраще рішення. Її логіка – це те, що вам потрібно в ті дні, коли ви загубили свою.

2. Великодушна 
Це та подруга, яка завжди зателефонує вам просто так. Вона є вашим особистим терапевтом. Вона знає якими ви були і у важкі часи зробить все, що від неї залежатиме, аби повернути у вас ту людину, яку всі знають і люблять. Ви завжди можете відкрити їй своє серце, якщо це буде потрібно.

3. Дівчина “без приколів”
Ця подруга звісно любить вас, але не збирається “терпіти дощ на її параді”. Вона не збирається валяти дурня, розважати вас і терпіти безлад. Може це деколи і занадто, але лише на мить. Її жорстка любов необхідна для вашого розвитку.

4. Брутально чесна

Не той друг, хто медом маже, а той, хто правду каже.” Вона – саркастична подруга, яка вічно повторює все, що ви говорите, щоб ви знали, наскільки дурновато це звучить. Вона використовує ваш песимізм проти вас. Вона дратує, але це дзеркало, яке вам іноді потрібно.

5. Міс “Рожеві окуляри”
Ця дівчина завжди бачить світло в кінці тунелю. Вона завжди вірить в вас і бачить вашу велич, навіть тоді, коли ви не можете. Коли ви песиміст на самому дні песимістичного океану, можете бути впевнені, що вона все одно придумає 1000 причин, чому ви благословенні і неповторні.