Як Стати Мотиваційним Спікером і Впливати на Людей

Ви коли-небудь мріяли бути наступним Тоні Роббінсом? Ви хотіли б надихати людей своїми думками?

Навіть якщо у вас є велике прагнення, це не легко зробити. Це потребує багато зусиль і відданості. Але це реально! У світі багато мотиваційних спікерів. Отже, чому б не вам стати наступним?

Давайте подумаємо, як стати мотиваційним оратором і залишити ваш слід у цьому світі.

  • Виберіть свою тему

Це може здатися очевидним, але ви повинні знати, про що ви хочете поговорити. І це не завжди так легко, як ви думаєте. Ви повинні вибрати те, у чому ви експерт, або, принаймні, те, до чого у вас пристрасть.

  • Знайте свій головний посил

Тепер, коли у вас є тема, як ви збираєтеся її звузити? Скажімо, ви стурбовані проблемами навколишнього середовища. Але ж, це досить широка тема. Що саме з цього питання ви вважаєте найважливішим? Чого ви хочете навчити людей?

  • Визначте свою кінцеву мету

Що ви хочете, щоб люди почали робити після вашої промови? Ви хочете, щоб вони почали інакше думати чи діяти? Ви хочете змінити їхню систему цінностей? Як люди з вашої аудиторії стануть кращими людьми після вашої промови?

  • Знайте свою аудиторію

Отже, є деякі теми, які стосуються кожної людини на планеті, тоді як інші стосуються, скажімо, лише жінок або батьків. З ким ви хочете поговорити?

  • Спершу виступайте безкоштовно

Тоні Роббінс не став “Тоні Роббінсом” за одну ніч. Він був ніким у певний момент свого життя. І якщо ви вже не “ніхто”, то це чудово! Ви завжди можете стати “кимось” у цьому світі, але спочатку вам, можливо, доведеться безкоштовно проводити розмови з тими, хто цього потребує. І одного дня ви отримаєте репутацію.