“Зроби Сам”. 5 Загальних Помилок

“Зроби сам” (“DIY” – Do It Yourself) – це метод побудови, модифікації або ремонту речей без допомоги експертів і професіоналів. Ви можете змінювати стиль будинку, квартири або кімнати з дрібницями DIY, без повномасштабного ремонту.

Ця тенденція стає відомою. DIY користується популярністю серед модної спільноти, а ідеї розлітаються по соціальних мережах. Багато каналів YouTube розказують про одяг, ювелірні вироби, макіяж та зачіски, які ви можете зробити самостійно.

Рух DIY – це повторне втілення старої схеми особистої участі в утриманні будинку або квартири, створення одягу, ремонту автомобілів, комп’ютерів або будь-якого матеріального аспекту життя.

Дуже легко наробити помилок під час таких проектів і багато в чому DIY – це шлях спроб і помилок. Але є деякі речі, які в довгостроковій перспективі можуть коштувати вам набагато більше грошей, ніж ви економите.

1. Не встановлення бюджету
Навіть тоді, коли ви використовуєте технології DIY, у вас є шанс витратити багато грошей. Встановіть бюджет для запланованого проекту і чітко дотримуйтесь його. Зверніть увагу на те, скільки ви витрачаєте, оскільки легко розпочати перевитрати.

2. Залиште серйозні проблеми експертам
Все, що неможливо усунути за допомогою поршеня, потребує професіонала. В інтернеті є безліч варіантів очищення дренажів, і майже всі вони – це дуже дуже погані ідеї. Отже, якщо у вас є засмічений дренаж, зателефонуйте сантехніку, щоб впоратися з ним.

3. Починати на старому і брудному
Одна з найбільших DIY помилок – це не готуватися. Ви не можете просто поляпати свіжим шаром фарби по кімнаті і очікувати, що стіни і меблі почнуть виглядати чудово. Почніть з видалення старої фарби, шліфування від старих покриттів, відновлення пошкоджень і очищення всього, що ви робите, щоб отримати результат. Якщо ви почнете все заново, готовий проект буде виглядати набагато краще, ніж якщо ви цього не зробите.